AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse ve MHP İl Başkanı Burhan Mucur, yerel seçimlerde 18 belediyenin de rekor oyla kazanılacağına inandıklarını belirterek, Cumhur İttifakı olarak gece-gündüz çalışmaya devam edeceklerini söyledi.


"EMANETİ ALNIMIZIN AKIYLA GÖTÜRECEĞİZ"

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, MHP Samsun İl Başkanlığı'nı ziyaret etti. Ziyarette, AK Parti İl Başkanı Mehmet Köse, MHP İl Başkanı Burhan Mucur ve teşkilat mensupları yer aldı. Başkan Köse, Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan'ın aday olarak belirlenmesinin, Cumhur İttifakı'nın Samsun'da üst düzeyde başarı elde etmesi için kritik bir adım olduğunu belirterek, "Cumhur İttifakı'yla seçim sürecinde gece gündüz bir arada olacağız. 17 ilçe ile Samsun Büyükşehir'i rekor oylarla kazanıp sonucu hem Cumhurbaşkanımıza hem de Devlet Bahçeli'ye buradan emaneti alnımızın akıyla götüreceğiz inşallah" dedi. 

"18 BELEDİYE İÇİN SÖZ VERDİK"

MHP Samsun İl Başkan Burhan Mucur, Cumhur İttifakı'nın siyasi ahlak ve erdemin simgesi olduğunu belirterek, "Cumhur İttifakı kararını vermiş, mutabakata varmış, 31 Mart 2024 tarihi için yola koyulmuştur. Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Halit Doğan'dır. 
Sen ben yok biz var Cumhur ittifakı olarak 17 ilçe ve Büyükşehir’e talibiz. İlk önce Liderimiz, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’ye, İstanbul’da gerçekleşen aday tanıtım toplantısında ise Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a 18 belediye için söz verdik" diye konuştu. 


DOĞAN’DAN BİRLİKTELİK MESAJI

Cumhur İttifakı'nın birlik ve beraberlik içerisinde seçim sürecini geçireceğini kaydeden Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan da "Genciz, enerjimiz, cesaretimiz çok yüksek. En önemlisi insanların bize olan sevgisi, bakışı şehri daha ileriye taşıma noktasında bizlere en büyük cesaret, en büyük yol haritası olacaktır. Seçimlere yaklaşık 80 günlük bir süre var. Bu süre içerisinde hem AK Partimizin hem de Milliyetçi Hareket Partimizin emrinde olarak inşallah hiçbir şekilde ayrım göstermeden, Samsunumuzun tamamını kucaklayarak en garibinden en zenginine bu şehre hizmet eden herkese, bu şehirden ekmek yiyen herkese hizmetkar olmak üzere yola çıkıyoruz. İnşallah şehrimizi hep beraber daha ileriye taşıyacağız" ifadelerini kullandı.

NEJLA KAYA

Samsun Çarşamba'da feci kaza! 3 araç karıştı, yaralılar var Samsun Çarşamba'da feci kaza! 3 araç karıştı, yaralılar var

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.