Cumhur İttifakı AK Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı İhsan Kurnaz, mevcut yönetimin ilçeye hizmet etmediğini belirterek, böyle giderse vatandaşların çöplerinin dahi toplanamayacağı bir döneme girileceğini kaydetti.

"TARİHİ BİR FIRSAT"

İhsan Kurnaz, Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Ersin Kasap ve Cumhur İttifakı Teşkilatlarıyla teravih namazı sonrası Kökçüoğlu Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Kurnaz, sandıkta destek isterken, İlkadım Belediyesi’nin yönetilemezlik içinde çaresiz kaldığını, 31 Mart seçimlerinin İlkadımlılar ve İlkadım Belediyesi için bulunmaz tarihi bir fırsat olduğunu dile getirdi. 

Samsun'da korkunç kaza! Beton aracıyla çarpıştı, hayatını kaybetti Samsun'da korkunç kaza! Beton aracıyla çarpıştı, hayatını kaybetti

"BEŞ YILIN KEYFİNİ YAŞAYIN"

İlkadım Belediyesi'nin bir beş yıl daha böyle devam edemeyeceğini dile getiren Kurnaz, "Belediye ilk yılında iflas eder, artık iyice her şey arap saçına döner. Artık kimse İlkadım’ı kurtaramaz. Bu yüzden İlkadım’ın kaybolan beş yılına bir beş yıl daha eklenmesine fırsat vermeyelim. Gelin İlkadım’a bir beş yıl, yeni bir başlangıç fırsatı verin. Gelin bize vereceğiniz bir beş yıl içinde huzurlu bir şekilde İlkadım’a gelecek hizmetlerin keyfini yaşayın. Beş yıl sonra eğer başaramazsam benden de hesap sorun.” diye konuştu.

Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.