AK Parti İlkadım Belediye Başkan aday adayı Süleyman Kaldırım, AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Ersin Kasap'a yaptığı ziyarette, "Türkiye Yüzyılı'nı tüm belediyeleri kazanarak taçlandıracağız" dedi.

Samsun'da toplu ulaşım ücret tarifesi ne kadar? Samsun'da toplu ulaşım ücret tarifesi ne kadar?

KASAP'I ZİYARET ETTİ

AK Parti İlkadım Belediye Başkan aday adayı Süleyman Kaldırım, AK Parti İlçe Başkanlığı görevine atanan Ersin Kasap'ı ziyaret etti. Kaldırım, Samsun'da 2024 yerel seçimleri için AK Parti İlçe Başkanlığı görevinden istifa eden Mücahit Erbin'in yerine atanan Ersin Kasap ile fikir alışverişinde bulundu. Kaldırım, ziyarette, İlçe Başkanlığı görevine atanan Kasap'a başarı dileyerek tebrik etti. 

Cumhur İttifakı'nın tüm belediyeleri kazanacağına inandığını dile getiren Süleyman Kaldırım, "Türkiye Yüzyılı'nı yapılacak 2024 yerel seçimlerinde tüm belediyeleri kazanarak taçlandıracağız. Teşkilatlarımız ile bu hedef kilitlendik. Samsun'da da başta İlkadım Belediyesi olmak üzere tüm belediyeleri Cumhur İttifakı kazanacak ve yerel yönetimlerde hizmet hamlesi kaldığı yerden daha büyüyerek devam edecektir. İlçe Başkanlığı görevine atanan Ersin Kasap dava arkadaşımız Ersin Kasap'a da yeni görevinde başarı diliyor, hedeflerimize el ele kol kola birlikte yürüyeceğimizi belirtiyorum" dedi.

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Kasap'ta ziyareti nedeniyle Kaldırım'a teşekkür ederek, çalışmalarında başarı diledi.

(Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır.)

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.