Cumhur İttifakı AK Parti Atakum Belediye Başkan Adayı Mimar Özlem Maraş, göreve geldiklerinde şeffaf ve ortak akılla çalışmaları yürüteceklerini belirterek, "Hemşehrilerimizle hep birlikte sorunları çözerek ilerleyeceğiz. Atakum'a çok ciddi hizmet gelecek. 1 Nisan sabahı Türkiye Yüzyılı mottosuyla şahlanış, Atakum için başlayacak" dedi. 

SMG'YE ZİYARET 

Mimar Özlem Maraş, Kanal S ekranlarında Sevtap Sağlam'ın sunduğu Günaydın Samsun Programı'na katılmak için Atakum Belediye Meclis Üyesi 1. Sıra Adayı Mimar Resul Akyüz ve İş kadını - Turizmci Kadriye Kara ile birlikte Samsun Medya Grubu'nu ziyaret etti. Yayın Kurulu Başkanı Necdet Uzun'la görüşen Maraş ve beraberindekiler çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İFTİHAR TABLOSU OLACAK

Görüşmenin ardından canlı yayında açıklamalarda bulunan Maraş, Atakum'un her anlamda özel bir ilçe olduğunu belirterek, "Atakum her anlamda özel ve hizmete susamış bir ilçe. O zaman bizim burada yapacaklarımızın çok farklı olması gerekiyor. Her kesime dokunmamız gerekiyor. Atakum'a sevdam çok fazla ama sorumluluğumuz da bir o kadar fazla. Atakum'u iftihar tablosu haline getireceğiz. Bunu, hep beraber yapacağız. Atakum'daki bütün hemşehrilemizle ortak akılla çalışacağız. Bugüne kadar bütün çalışmalarım ortak akılla oldu. Onların derdi bizim derdimiz olacak. Çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmamamız lazım. Ekibimizle, kadrolarımızla birlikte; önümüzdeki 5 sene 10 yıllık hizmet verecek matematikte ilerlememiz gerekiyor" dedi.

Okçuluk şampiyonasında madalyaları Samsun Valisi Orhan Tavlı takdim etti Okçuluk şampiyonasında madalyaları Samsun Valisi Orhan Tavlı takdim etti

YENİDEN İNŞA EDİLECEK 

Alanında uzman bir kadroyla, Atakum'u yeniden inşa etmek için yola çıktıklarını vurgulayan Maraş sözlerini şöyle sürdürdü: "Cumhuriyetimizden aldığımız güçle, al bayrağımızın gölgesinde, aydınlık yarınlarımız için inşallah Atakum'da var olacağız. Bunu hep birlikte başaracağız. 7 gün 24 saat sokaklarda olacağım. Kimsenin belediye başkanı olmaya gelmedim. Ben herkesin kardeşi, annesi, ablası, evladı olmak için bu yola çıktım.  Biz kollarımızı çocuklarımız, gençlerimiz, yaşlılarımız, engellilerimiz, kadınlarımız için sıvadık. Her şeyden önce Atakum'un ekonomisi, istihdamı için sıvadık. Harika bir kadroyla, Atakum'u yeniden inşa etmek için geliyoruz. Projelerimizi hazırlarken, gençlere özel çalışmalar yapmak için ayrı bir özen gösteriyoruz. Her mahallede herkesle görüşerek sorunları tespit ettirmek çok kolay. Herkesle oturup bir masanın etrafında şeffaflıkla ve ortak akılla buluşmak önemli. 'Ne yapabiliriz' diye soracağız.  Gelin buluşalım bir arada olalım. Atakum'a çok ciddi hizmet gelecek. Türkiye Yüzyılı mottosuyla şahlanış, Atakum için başlayacak. 1 Nisan sabahı da inşallah herkesle hemhal olup koşturmamız farklı bir yönde başlayacak. Belediyenin kapısından içeri girdiğim an parti rozetini bir kenara koyup herkese eşit yaklaşım sergilenecek."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.