AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Özlem Maraş, "Aday adaylığı sürecim boyunca benden desteklerini esirgemeyen, teveccühleri ile enerjimi daha da artıran Atakumlu hemşerilerime söz veriyorum; ilçemizi hep birlikte geleceğe taşıyacağız" dedi.

SÖZ VERDİ

Atakumlularla kurduğu gönül bağını, Atakum Belediyesi'ne kazandıracağı gönül belediyeciliği anlayışı ile daha da güçlendireceklerini söyleyen Maraş, "Atakumlu hemşerilerimizle kurduğumuz gönül bağını, ilçemize kazandıracağımız gönül belediyeciliği ile daha da güçlendireceğiz. Aday adaylığı sürecim boyunca benden desteklerini esirgemeyen, teveccühleri ile enerjimi daha da arttıran Atakumlu hemşerilerime söz veriyorum; İlçemizi hep birlikte geleceğe taşıyacağız. Atakum'a kadın eli değecek ve hasretle beklenen projeler, çalışmalar ardı ardına gerçekleşecek. Bunu yapabilecek güce de, hizmet aşkına da sahibiz. Atakum hazır, biz hazırız. Değişim sürecini başlatmaya az kaldı" dedi.

AK Parti SBB Başkan Adayı Halit Doğan'ın gündeminde Vezirköprü-Havza Yolu var: "Hizmet için çıktık yola" AK Parti SBB Başkan Adayı Halit Doğan'ın gündeminde Vezirköprü-Havza Yolu var: "Hizmet için çıktık yola"

KAYBEDECEK VAKİT YOK

Aday gösterilip, başkan seçildiğinde değişim sürecini başlatmaya hazır olduklarını ifade eden AK Parti Atakum Belediye Başkan aday adayı Özlem Maraş, "Atakum'un yeni döneminde, eserler konuşulacak, projeler konuşulacak, çalışmalar konuşulacak. Görevi devraldığımız andan itibaren, kaybedecek bir dakikamız bile yok. Bu bilinçle ve sorumlulukla girdiğimiz seçimlerden, hemşerilerimizin büyük destekleriyle, zaferle çıkacağız. Seçim sonuçlarında kazanan biz olacağız ama asıl kazanan Atakum olacak, Atakumlular olacak. AK Belediyecilik anlayışının Türkiye'deki en başarılı temsilcisi olacağız, Cumhur İttifakı gücüyle milletimize hizmet edeceğiz" diye konuştu.

Bu haber ajans tarafından yapılmıştır 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.