ATV, A Haber ve A Spor T Samsun-Ordu-Sinop Bölge Müdürü, Kanal S TV'de Birebir programının moderatörlüğünü yapan eski Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Gazeteci Mahmut Erdoğan'ın oğlu Ahmet Eren düzenlenen törenle erkekliğe ilk adımı attı

ATV, A Haber ve A Spor T Samsun-Ordu-Sinop Bölge Müdürü, Kanal S TV'de Birebir programının moderatörlüğünü, eski Samsun 19 Mayıs Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Gazeteci Mahmut Erdoğan-Gülzade Erdoğan çiftinin biricik oğulları aynı zamanda eski Canik Belediye Başkanı Şefik-Vazfiye Yazgı ile Ahmet-Akgül'ün torunları Ahmet Eren Erdoğan'ın sünnet töreni gerçekleştirildi. 

TEŞEKKÜR ETTİLER 

İlim Yayma ve Eğitim Vakfı'nda düzenlenen sünnet töreninde davetlileri sıcak bir ilgiyle karşılayarak yakından ilgilenen Erdoğan çifti, mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere teşekkür etti. Törende  Kur'an-ı Kerim ile Mevlid-İ Şerif okundu ve dualar edildi. Aynı zamanda davetlilere yemek ikram edildi. 

YALNIZ BIRAKMADILAR

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan Kanal S'ye övgüler  Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan Kanal S'ye övgüler 

Sünnet törenine, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Samsun Medya Grubu Genel Koordinatörü Barış İpek, çok sayıda davetli, basın mensupları ve Erdoğan ailesinin yakınları ile sevenleri katıldı.

Umut Can EREN