doğa area cemre
 
5s dikey akın bilgi

Ahmet Demircan’dan Havza’ya Destek!

ahmet-demircandan-havzaya-destek
Daha Fazla Göster

Ahmet Demircan’dan Havza’ya Destek! AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Havza’da partilileri bir araya gelerek, bir dizi programa katıldı

AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan, Havza’da partilileri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Milletvekili Demircan, Türkiye’nin her geçen yıl daha da güçlenerek yoluna devam ettiğini söyledi.

12 demircan 1 scaled Foto Galeri

ZİYARET ETTİ

Türkiye’nin her geçen yıl daha da güçlenerek yoluna devam ettiğini belirten Demircan, “Bu yükselişin önüne geçmek için bize her cepheden saldırıyorlar. Bu saldırılara karşı her zaman hazırlıklı olmamız ve kurulan oyunları boşa çıkarmamız lazım. Cumhurbaşkanımıza desteklerini esirgemeyen halkımızın sağduyusu ile bu oyunları hep bozduk, bundan sonra da bozacağız. Havza bizim için önemli bir ilçe ve her zaman desteğimizi sunacağız. Salgının olumsuz etkilerinden kurtulmak için elimizdeki silahları kullanalım. Bu silahlardan biri aşı ve mutlaka aşı olalım. Vakaların çoğunluğu aşı olmayanlar. Diğer silah ise maske. Kısıtlamaların tekrar hayatımıza girmemesi için dikkatli ve duyarlı olalım” ifadelerini kullandı. Demircan ve beraberindekiler, Kevser Cami önünde açılan aşı standını, Termal Fizik Tedavi Hastanesini, Havza Devlet Hastanesini ve Havza İlçe Sağlık Müdürlüğünü ziyaret etti.

12 demircan 3 scaled Foto Galeri

12 demircan 4 scaled Foto Galeri

12 demircan 6 scaled Foto Galeri

AA

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir