banner1313

banner1300

banner1334

Başkan Pektaş’tan Kutlu Doğum Haftası Mesajı

Afyonkarahisar’ın Bolvadin AK Parti İlçe Başkanı Musa Pektaş, 14-20 Nisan tarihlerinde kutlanan 'Kutlu Doğum Haftası' ile ilgili bir mesaj yayınladı.Kutlu Doğum Haftası’nın insanlığın en mükemmel şahsiyeti olan Hazreti Muhammed’in...

AFYONKARAHİSAR 14.04.2014, 17:48
Başkan Pektaş’tan Kutlu Doğum Haftası Mesajı
Afyonkarahisar’ın Bolvadin AK Parti İlçe Başkanı Musa Pektaş, 14-20 Nisan tarihlerinde kutlanan 'Kutlu Doğum Haftası' ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Kutlu Doğum Haftası’nın insanlığın en mükemmel şahsiyeti olan Hazreti Muhammed’in (SAV) dünyayı şereflendirmesi olduğunu söyleyen Başkan Pektaş, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Yüce Rabbimiz nübüvvet silsilesinin son halkası olarak efendimizi gönderdi. İlahi mesaj olarak da Kur’an-ı ile onu destekledi ve insanlığa tanıttı. Hatta bunun ötesinde Kur’an onu övdü ve yüceltti. Şimdi bize düşen onu anmaktan ziyade anlamak ve hayatımızı onun öğretilerine göre dizayn etmektir. Bu vesileyle efendimizin dünyayı şereflendirmelerinin sene-i devriyesinin tüm İslam alemine ve insanlığa hayırlara vesile olmasını Yüce Mevla’dan niyaz eder, nice Kutlu Doğumlar dilerim.”

Yorumlar (0)