banner1571

banner1567

banner1575

banner1499

banner1525

banner1324

banner1581

Başkan Kılınç kaldırım genişletme çalışmalarını denetledi

ADIYAMAN BELEDİYE BAŞKANI SÜLEYMAN KILINÇ, FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN ERDEM CADDESİNDE SÜRDÜRÜLEN KALDIRIM GENİŞLETME VE YOL YENİLEME ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ.

ADIYAMAN 12.11.2020, 16:37
2
Başkan Kılınç kaldırım genişletme çalışmalarını denetledi

Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Erdem Caddesinde sürdürülen kaldırım genişletme ve yol yenileme çalışmalarını yerinde inceledi.

Erdem Caddesindeki kaldırım genişletme ve yol yenileme çalışmaları hakkında bilgiler alan Başkan Kılınç, caddedeki esnafla da sohbet ederek, hedeflerinin sorunlarından arındırılmış bir Adıyaman olduğunu ve bunun için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

İncelemeler sonunda bir açıklama yapan Başkan Kılınç, “Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından Erdem Caddesinde sürdürülen kaldırım genişletme ve yol yenileme çalışmalarını yerinde inceledik. Uzun zamandır bir yandan korona virüs salgınıyla mücadele ederken, diğer yandan da asli belediyecilik hizmetlerimizi aksatmadan sürdürmeye çalışıyoruz. İnşallah halkımızın sorunlarını en hızlı şekilde çözerek bize olan sevgi ve güvenlerine layık olmaya devam ederiz” diye konuştu.

Cadde esnafı ise yolda yapılan yenileme çalışmalarından dolayı Başkan Kılınç’a teşekkür etti.
Yorumlar (0)