banner1223

Vali Mahmut Demirtaş, şehidin mevlidine katıldı

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, ülkenin birlik ve beraberliğine kast eden odakların hain emellerine asla ulaşamayacaklarını söyledi.Vali Demirtaş, Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Suriye’nin kuzeyindeki El Bab bölgesinde terör örgütü DEAŞ...

Vali Mahmut Demirtaş, şehidin mevlidine katıldı
banner1250

Adana Valisi Mahmut Demirtaş, ülkenin birlik ve beraberliğine kast eden odakların hain emellerine asla ulaşamayacaklarını söyledi.

Vali Demirtaş, Fırat Kalkanı Harekatı kapsamında Suriye’nin kuzeyindeki El Bab bölgesinde terör örgütü DEAŞ ile yaşanan çatışmada şehit olan ve memleketi Adana’da toprağa verilen Piyade Uzman Çavuş Gökhan Kılıç’ın sene-i devriyesi dolayısıyla düzenlenen mevlid programına katıldı.

Sarıçam Mahallesi’ndeki Çok Amaçlı Mahalle Evi’nde düzenlenen mevlid programına Vali Mahmut Demirtaş’ın yanı sıra Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan, Yüreğir Kaymakamı Fatih Genel, çeşitli kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, şehidin ailesi ve yakınları ile vatandaşlar katıldı.

Şehit Piyade Uzman Çavuş Gökhan Kılıç’ın babası Mehmet Kılıç ile yakınlarına başsağlığı ve sabır dileyen Vali Demirtaş, vatan için canlarını veren aziz şehitleri ve gazileri bir kez daha rahmetle, minnetle andıklarını söyledi.

Vali Mahmut Demirtaş, ülkenin birlik ve beraberliğine kast eden odakların hain emellerine asla ulaşamayacaklarını vurguladı.

Mevlit programı, şehit Piyade Uzman Çavuş Gökhan Kılıç ve tüm şehitler için dualar ve Kur-anı Kerim’den süreler okunarak, Allah’tan rahmet dileğinde bulunulmasıyla son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148