banner1017

Çetin: "Kişi başına düşen yeşil alan miktarını artıyoruz”

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ilçeode kişi başına düşen yeşil alan miktarını sürekli artırdıklarını söyledi.Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Başkanı Recep Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Çukurova Belediye...

Çetin: "Kişi başına düşen yeşil alan miktarını artıyoruz”
banner1015

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ilçeode kişi başına düşen yeşil alan miktarını sürekli artırdıklarını söyledi.

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Başkanı Recep Çalışkan ve yönetim kurulu üyeleri Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’i makamında ziyaret etti.

ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Başkan Çetin’e ASKON’un faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Çalışkan, Başkan Soner Çetin’in halkın menfaatleri için bedel ödemeye hazır, halkla iç içe bir başkan olduğunu vurgulayarak, çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Recep Çalışkan’ın yeşil alanlar ve parklarla ilgili bir sorusu üzerine Başkan Soner Çetin, göreve geldiklerinden bu yana ’Daha Yeşil Çukurova’ sloganı ile projeler ürettiklerini söyledi. Başkan Çetin, "Kişi başına düşen yeşil alan miktarını sürekli artıyoruz, yeşil alanlarımızın ve parklarımızın, ticari faaliyetler veya kişisel çıkarlar için kullanılmasına asla izin vermiyoruz" ifadelerini kullandı.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ziyaretlerinden dolayı ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1052

banner1051