Adanalı Vücutçuların Başarısı

Zonguldak'ta Türkiye şampiyonu olan Mahmut Akcan ile dereceye giren Tuğçe Alakurt ve Hakan Özagil İspanya'daki şampiyonada Türkiye'yi temsil edecek.9-13 nisan tarihleri arasında yapılan Vücut Geliştirme Fitness, Masterler, Atletik Fizik Türkiye...

Adanalı Vücutçuların Başarısı
banner1314
Zonguldak'ta Türkiye şampiyonu olan Mahmut Akcan ile dereceye giren Tuğçe Alakurt ve Hakan Özagil İspanya'daki şampiyonada Türkiye'yi temsil edecek.

9-13 nisan tarihleri arasında yapılan Vücut Geliştirme Fitness, Masterler, Atletik Fizik Türkiye Milli Takım seçmelerinde Adana Akyıldız Spor Kulübü'nden + 80 Kilo 50-59 yaş kategorisinde Mahmut Akcan Türkiye şampiyonu oldu. Atletik Spor Kulübü'nden genç bayanlarda Tuğçe Alakurt Türkiye ikincisi, aynı kulüpten fitness gençler kategorisinde Hakan Özgail Türkiye 4.’sü oldu.

Dereceye giren sporcular İspanya'da yapılacak olan Vücut Geliştirme Fitness Masterler Avrupa Şampiyonasında Türkiye’yi temsil edecek.

Milli takım antrenörü ve uluslararası hakem Nihat Söyler, kamu ve kurum ve kuruluşlarından Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı’ndan ve iş adamlarından sporculara destek beklediklerini bildirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308