banner1160

Adana’da ‘muhabbet Gecesi’

Adana'da Ser Organizasyon tarafından, Tomurcuk İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü'nün katkılarıyla "Kardeşlik ve Aile" temalı ‘Muhabbet Gecesi’ düzenlendi.Yüreğir Spor Salonu'nda Mikail Şimşek'in sunumuyla gerçekleşen gecede, Servet...

Adana’da ‘muhabbet Gecesi’
Adana'da Ser Organizasyon tarafından, Tomurcuk İzcilik Gençlik ve Spor Kulübü'nün katkılarıyla "Kardeşlik ve Aile" temalı ‘Muhabbet Gecesi’ düzenlendi.

Yüreğir Spor Salonu'nda Mikail Şimşek'in sunumuyla gerçekleşen gecede, Servet Tekin ve Meddah Yusuf Duru ilahiler, Dursun Ali Erzincanlı şiir ve naatlar okudu.

Kuranı Kerim tilavetinin ardından Semerkand Vakfı Adana Başkanı Ümit Özlü gecenin açılış konuşmasını yaparak misafirlerini selamladı.

Geceye,Adana Valisi Hüseyin Avni Çoş, Yüreğir Kaymakamı Turgut Subaşı, Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Yüreğir İlçe Emniyet Müdürü Ali Ayyıldız, Yüreğir İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Suat Tuncay Eminoğlu ve MEB Müsteşar Yardımcısı Abdulgafur Büyükfırat da katıldı.

Etkinlikte, kermes alanının yanı sıra Semerkand Yayınları, Muhabbet Platformu, Nakış Gıda, Semerşah Turizm ve TÜMSİAD ile sponsor firmalar da tanıtım stantları açtı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1134

banner1142

banner1127

banner1165