Adana Demirspor – Balıkesirspor Maçındaki Skandal Karara Tepki Yağdı

ofsayt-5445s
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Adana Demirspor – Balıkesirspor Maçındaki Skandal Karara Tepki Yağdı TFF 1.Lig’de Adana Demirspor ile Balıkesirspor arasında oynanan maçta hakem tiriosunun Balıkesirspor’un nizami golünü ofsayt sebebi ile iptal etmesine tepki yağdı.

TÜRKİYE’NİN GÜNDEMİNDE

Adana’da oynanan karşılaşmanın ikinci yarısında Balıkesirspor’un attığı nizami gol ofsayt gerekçesiyle iptal edildi. Adanademirspor’lu oyuncunun geri pasında araya giren Balıkesirsporlu futbolcu topu ağlarla buluşturdu. Ofsayt olmayan pozisyonda yardımcı hakemin ofsayt bayrağı kaldırması üzerine, orta hakem Suat Arslanboğa nizami golü iptal etti. Balıkesirsporlu futbolcuların ve teknik heyetinin itirazlarına rağmen sonuç değişmedi. Skandal karar Türk futbol camiasının gündemine oturdu.

erman toroglu Spor

REZİLLİĞİN SON PERDESİ

Skandal karar ile ilgili tepkilerini dile getiren eski hakem Erman Toroğlu, “Adana Demirspor, Balıkesirspor karşılaşmasındaki olaylar rezilliğin son perdesidir. Günahtır insanların emeği ile oynamayın” dedi.

kaya cilingir Spor

YUH!

Kaya Çilingiroğlu ise “TFF 1. Lig’de bile şike var. Balıkesir’in buz gibi golü ofsayt gerekçesiyle Suat Arslanboğa tarafından iptal edildi. Adana Demirsporlu futbolcu geri pas veriyor, yuh, üstüyle altıyla kokuşmuşluk diz boyu, TFF yönetimi tüm kurumlarıyla istifa etmeli” ifadelerini kullandı.

emre foto mac Spor

TELEVİZYONU KIRACAKTIM

Fotomaç yazarı Emre Bol, “Abi neler oluyor ya. Komedi komedi. Yemin ediyorum televizyonu kıracaktım. Türk futbolu da hakemliği de bitmiş” ifadelerine yer verdi.

5752db0ac03c0e68306e0f31 Spor

YAZIK TÜRK FUTBOLUNA

Tecrübeli spor spikeri İlker Yasin de “Balıkesir’in skoru 1-1’e getirdiği gole ofsayt bayrağı kaldırmakta yardımcı hakemin ve çok ne geri pasında ofsayt kararı veren Suat Anslanboğa’nın yaptıkları hata mıdır yoksa hesap kitap işi mi? Yazık Türk futboluna” diye konuştu. Taraftarlar da sosyal medya hesaplarından yapılanın haksızlık olduğunu söyledi.

ofsayt 2 Spor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir