Terme Öğretmenevi mutfak ve yemekhaneleri hizmete açıldı. Yemekhane, Terme, Çarşamba, Salıpazarı ve Ayvacık ilçelerindeki taşımalı 10 bin 320 öğrencinin yemek ihtiyacını karşılayacak

Terme Öğretmenevi Müdürü Halit Kamçı, Terme, Çarşamba, Salıpazarı ve Ayvacık ilçelerindeki taşımalı 10 bin 320 öğrencinin yemek ihtiyacını karşılayacak yemekhanenin açıldığını duyurdu

TERME'DE İSTİHDAMA KATKI SAĞLAYACAK

Terme Öğretmenevi yemekhanesinin açılışına İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Rahman Köse de katıldı. Yemekhaneyi inceleyen Köse, Kamçı'ya teşekkür etti. Kamçı, hizmete açılan yemekhane ile Terme'de istihdama da katkı sağladıklarını söyledi.

Samsun'un ilçelerinde TSO ve Ticaret Borsası başkanları belli oldu! Samsun'un ilçelerinde TSO ve Ticaret Borsası başkanları belli oldu!

10 BİN 320 ÖĞRENCİYE HİZMET VERECEK

Terme, Çarşamba, Salıpazarı ve Ayvacık ilçelerindeki taşımalı 10 bin 320 öğrencinin yemek ihtiyaçlarını karşılayacaklarını belirten Kamçı, "Yemekhanemizde 35, dağıtımda 95, taşımada 12 servis, 34 personel olmak üzere toplamda 200'e yakın kişiye iş sağlamış oluyoruz. Yemekhanemizde hijyen, kaliteli üretim konusunda gıda mühendisi, ambar temsilcisi, aşçı, aşçı yardımcısı ve diğer personele her türlü eğitim verilmiştir." dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.