banner1320

Eş Başkanlardan Hdp’ye Ziyaret

Van’ın İpekyolu Belediyesi eş başkanları Aygül Bidav ve Veysel Keser, yeni göreve gelen Halkların Demokratik Partisi (HDP) Van İl eş başkanları Veysi Dilekçi ve Derya Hayva’yı ziyaret etti.HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın...

Eş Başkanlardan Hdp’ye Ziyaret
banner1314
Van’ın İpekyolu Belediyesi eş başkanları Aygül Bidav ve Veysel Keser, yeni göreve gelen Halkların Demokratik Partisi (HDP) Van İl eş başkanları Veysi Dilekçi ve Derya Hayva’yı ziyaret etti.
HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın katılımıyla düzenlenen HDP Van İl Kongresi’nde göreve gelen HDP Van İl eş başkanları Veysi Dilekçi ve Derya Hayva’ya tebrik ziyaretleri devam ediyor. İpekyolu Belediyesi eş başkanları Aygül Bidav ve Veysel Keser, beraberindeki Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) belediye meclis üyeleriyle HDP Van İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek, yeni yönetimini tebrik etti. Eş başkanlar Keser ve Bidav, yeni yönetime başarılar dileyerek, yeni yönetimin güçlü bir çalışma yürüteceklerinin inancıda olduklarını dile getirdiler. Genel seçimlere az bir süre kaldığına dikkat çeken eş başkanlar, bir an önce seçim çalışmalarına topyekun başlamak gerektiğini belirttiler.
HDP Van İl eş başkanları Derya Hayva ve Veysi Dilekçi ise, ziyaretten dolayı Bidav ve Keser ile belediyesi meclis üyelerine teşekkür etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300