banner1320

Erciş’te Karla Mücadele Çalişmasi

Van’ın Erciş Belediyesi ile Van Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Erciş Şubesi ekipleri tarafından ortaklaşa yürütülen karla mücadele çalışmalarının aralıksız devam ettiği bildirildi.Karla mücadele ekipleri, Erciş’te 17 merkez...

Erciş’te Karla Mücadele Çalişmasi
banner1314
Van’ın Erciş Belediyesi ile Van Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Erciş Şubesi ekipleri tarafından ortaklaşa yürütülen karla mücadele çalışmalarının aralıksız devam ettiği bildirildi.
Karla mücadele ekipleri, Erciş’te 17 merkez mahalle ile mahalle statüsü kazanan 136 köy ve bağlı mezrayı kapsayan çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor. Şehir merkezi, Zilan, Karlıyayla, Topraklı ve Gökoğlan hatlarında bulunan yerleşim yerlerinde vardiyalı olarak yapılan kar küreme çalışmalarının yanında ekipler şehir merkezindeki ana arterlerinde de kar küreme ve tuzlama çalışmalarını sürdürüyor.
İlçeye bağlı Karlıyayla Mahallesi’nde ikamet eden Özgür Çevik isimli gencin rahatsızlanması sonucu mahalleye ulaşamayan sağlık ekipleri için de yoğun bir çalışma yürüten ekipler, dört saatlik uğraş sonucunda mahalle yolunu kardan temizleyerek hastanın hastaneye ulaştırılmasını sağladılar.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300