Elite World Hotels Yılın Personelini Seçti

Van’ın 5 yıldızlı oteli Elite World Hotels, çalışanları içerisinde yaptığı anket sonucunda yılın personelini seçti.Otelde düzenlenen ödül töreninde bir konuşma yapan Elite World Hotels Genel Müdürü Gürkan Akbay, 2015 yılının ilk...

Elite World Hotels Yılın Personelini Seçti
banner1314
Van’ın 5 yıldızlı oteli Elite World Hotels, çalışanları içerisinde yaptığı anket sonucunda yılın personelini seçti.
Otelde düzenlenen ödül töreninde bir konuşma yapan Elite World Hotels Genel Müdürü Gürkan Akbay, 2015 yılının ilk personel gününü kutlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirtti. 2014 yılının Kasım ve Aralık ayı personeli ile 2014 yılının süper personelini seçtiklerini ifade eden Akbay, ayrıca kasım ve aralık ayında doğanların da doğum günlerini kutladıklarını söyledi. 130 personel arasında yılın personelini seçmeleri sırasında zorlandıklarını ifade eden Akbay, “Yılın ve ayın personellerini seçerken belirlediğimiz kriterlere göre seçim yaptık. Bu kriterlerimiz çalışkan, erdemli, arkadaşlarıyla yardımlaşma, iyi geçinme ve destek olma kriterleriydi. Ancak 130 personelimizde de tüm bu kriterleri gördüğümüz için seçim sırasında çok zorlandık. Fakat oy birliği ile Osman Şen yılın süper personeli seçilirken, Nejla Sevgili kasım ayının, Melik Baykara ise aralık ayının personeli seçildi. Ben yılın ve ayın personeli seçilen tüm arkadaşlarımı kutluyor, gösterdikleri çalışma ve gayretlerinden dolayı tüm personellerime teşekkür ediyorum” dedi.
Yılın ve ayın personeli seçilenlere altın ödülünün verilmesi ile davam eden törende, ayrıca kasım ve aralık ayında doğanlar için doğum günü pastası kesildi. Tören, ikramların sunulması ve halayların çekilmesi ile son buldu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312