banner1317

Trabzon, Rize, Giresun Ve Gümüşhane’de Okullar Tatil

Doğu Karadeniz’de dün akşamdan bu yana etkili olan şiddetli kar yağışı nedeniyle trabzon, Rize, Giresun ve Gümüşhane’de okullar bugün tatil edildi.Rize, Giresun ve Gümüşhane’nin ardından son olarak Tabzon Valiliği’nden yapılan açıklamada,...

Trabzon, Rize, Giresun Ve Gümüşhane’de Okullar Tatil
banner1314
Doğu Karadeniz’de dün akşamdan bu yana etkili olan şiddetli kar yağışı nedeniyle trabzon, Rize, Giresun ve Gümüşhane’de okullar bugün tatil edildi.
Rize, Giresun ve Gümüşhane’nin ardından son olarak Tabzon Valiliği’nden yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle bugün (8 Ocak Perşembe) günü Trabzon ve ilçelerindeki tüm okullarda eğitim öğretime 1 gün süreyle ara verildiği, yarın (9 Ocak Cuma) ile ilgili kararın da bugün açıklanacağı ifade edildi.
Trabzon Valisi Abdil Celil Öz açıklamasında "Gece boyu yağan kar ile oluşan olumsuz hava şartları nedeniyle il genelinde bugün itibariyle okullarımızda eğitim öğretime bir gün ara verilmiştir. Hava şartlarının durumuna göre tatil süresinin uzatılıp uzatılmayacağı önümüzdeki saatlerde yeniden değerlendirilecektir" ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312