banner1365

banner1345

Bor İlçe Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

banner1357

Bor İlçesinde düzenlenen ilçe değerlendirme toplantısı Niğde Valisi Necmeddin Kılıç başkanlığında geçekleştirildi.Bor Belediyesi Yenimahalle Düğün salonunda düzenlenen toplantıya, Vali Kılıç’ın yanı sıra İl Jandarma Komutanı...

NİĞDE 08.01.2015, 16:11
Bor İlçe Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
banner1353
Bor İlçesinde düzenlenen ilçe değerlendirme toplantısı Niğde Valisi Necmeddin Kılıç başkanlığında geçekleştirildi.
Bor Belediyesi Yenimahalle Düğün salonunda düzenlenen toplantıya, Vali Kılıç’ın yanı sıra İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Ufuk Nayır, Vali Yardımcısı Abdullah Uçgun, İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, İl Genel Meclis Başkanı Mahmut Peşin, Bor Kaymakamı Abdullah Küçük, Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ali Nebol, İl ve ilçe kurum müdürleri, belediye başkanları ve muhtarlar katıldı.
Vali Kılıç, yaptığı açılış konuşmasında; “Bor ilçesi maneviyatın yoğun olduğu ilçemizdir. Bir ilde kamu hizmetlerinde ihtiyaç duyulan koordinasyonun sağlanması konunun taraflarının birlikte olmaları, birlikte hedefe kilitlenmeleri ve birlikte sorunların çözümüne kafa yormalarıyla mümkündür. İldeki yatırımcı kuruluşlar, ildeki genel idare ve Türkiye Cumhuriyeti Anayasasının yüklediği görevleri üzerinde taşıyan İl İdare Şube Başkanları birlikte hareket ederek ‘Bor ilçesi için neler yapabiliriz?, Bor ilçesinin sorunları nelerdir?, Bor ilçesindeki sorunların çözümü noktasında gayretimiz ne olmalıdır?’ sorularına bu toplantı ile cevap arayacağız.” dedi.
Açılış konuşmasının ardından Bor Kaymakamı Abdullah Küçük ilçe hakkında brifing verdi ve 2014 yılında yapılan çalışmalar ile 2015 yılında yapılmaya başlanacak ve bundan sonrada yapılacak olan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat’ta gerçekleştirdiği konuşmada başta Vali Necmeddin Kılıç olmak üzere katılımcılara teşekkür ederken, yapılan her istişarenin her toplantının Bor’un menfaatine olacağını ve çok daha iyi şeylerin bizleri beklediğini söyledi.
Belediye Meclis üyelerinin, İl Genel Meclis üyelerinin ve köy muhtarlarının da görüşlerinin alındığı, istek ve taleplerinin dinlendiği toplantıda ilçe yönetimi, il yönetimi, il genel meclisi ile dayanışma halinde, koordineli bir şekilde çalışıldığında çok güzel işlere imza atılabileceği belirtildi.
Toplantının sonunda Bor Kaymakamı Abdullah Küçük ve Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat Vali Necmeddin Kılıç’a Bor Derisinden işlenmiş deri seccade hediye etti.
Yorumlar (0)
banner1363
19°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 22 Ekim 2019
İmsak 05:22
Güneş 06:48
Öğle 12:24
İkindi 15:21
Akşam 17:51
Yatsı 19:11