Bulanık Devlet Hastanesi Müdürü Özsubaşi Görevine Başladı

MUŞ (İHA) – Muş’un Bulanık Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğü görevine atanan İsmet Özsubaşı görevine başladı.Türkiye Kamu Hastaneler Birliği’nin iki yılda bir yapmış olduğu sözleşmeli yönetici atamaları yapıldı....

Bulanık Devlet Hastanesi Müdürü Özsubaşi Görevine Başladı
banner1314
MUŞ (İHA) – Muş’un Bulanık Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürlüğü görevine atanan İsmet Özsubaşı görevine başladı.
Türkiye Kamu Hastaneler Birliği’nin iki yılda bir yapmış olduğu sözleşmeli yönetici atamaları yapıldı. Yapılan bu atamayla Bulanık Devlet Hastanesi İdari ve Mali İşler Müdürü Maşallah Aknur’un yerine daha önce Malazgirt Devlet Hastanesi Sağlık ve Bakım Hizmetleri Müdürlüğü görevini yürüten İsmet Özsubaşı atındı. Yeni görevine başlayan Bulanık Devlet Hastanesi yeni İdari ve Mali İşler Müdürü İsmet Özsubaşı, adil ve iyi bir hizmet verebilen bir hastane olma yolunda çalışmalarının devam edeceğini belirterek, “Daha öncede hastanede çalıştığım için bu göreve yabancı değilim. Bulanık halkına faydalı birçok hizmet için elimden gelen bütün gayretleri sarf edeceğim” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300