Gördes Belediyesi Karla Mücadelesini Sürdürüyor

Manisa’nın Gördes ilçesinde, belediye ekiplerinin karla mücadelesi aralıksız sürüyor.Türkiye’de etkili olan soğuk ve yağışlı hava Gördes ilçesinde de etkili oldu. Belediye ekipleri, ilçe merkezi ve mahallelerinde karla mücadelelerini...

Gördes Belediyesi Karla Mücadelesini Sürdürüyor
banner1314
Manisa’nın Gördes ilçesinde, belediye ekiplerinin karla mücadelesi aralıksız sürüyor.
Türkiye’de etkili olan soğuk ve yağışlı hava Gördes ilçesinde de etkili oldu. Belediye ekipleri, ilçe merkezi ve mahallelerinde karla mücadelelerini aralıksız sürdürürken, adeta alarma geçti. Özelikle yağışın etkili olduğu Kerpiç, Sindel ve Elma Çukuru Mahallelerinde yoğun olarak çalışan ekipler, yollarda tuzlama çalışması yaptı. Kapanan yolları açan ekipler, ulaşımın aksamaması için seferber oldu.
Karla mücadelede eden ekiplere teşekkür eden Gördes Belediye Başkanı Muhammet Akyol, "Ekiplerimiz yoğun mesai harcayarak kar yağışının olumsuz etkilerini en aza indirmek için mahallelerimizde gece gündüz demeden çalışıyor. Özellikle gece saatlerinde meydana gelen buzlanma için tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdüren ekiplerimiz, vatandaşlarımızın olumsuz etkilenmemeleri için çaba harcadılar. Vatandaşların sağlıklı bir şekilde ulaşımını sağlayabilmeleri ve günlük çalışmalarını sorunsuz sürdürebilmeleri için çalışmalarımız aralıksız devam edecektir" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300