Gürkan, “afetten Ders Çikarmaliyiz”

Malatya’da geçtiğimiz günlerde meydana gelen şiddetli rüzgar sonucunda birçok işyeri maddi hasara uğradı. Esnafları ziyaret eden Battalgazi Belediye başkanı Selahattin Gürkan bu olaydan ders çıkarılması gerektiğini söyledi.Esnafa geçmiş...

Gürkan, “afetten Ders Çikarmaliyiz”
banner1314
Malatya’da geçtiğimiz günlerde meydana gelen şiddetli rüzgar sonucunda birçok işyeri maddi hasara uğradı. Esnafları ziyaret eden Battalgazi Belediye başkanı Selahattin Gürkan bu olaydan ders çıkarılması gerektiğini söyledi.
Esnafa geçmiş olsun dileklerinde bulunan Başkan Gürkan yaralı vatandaşlara da acil şifalar diledi. Ziyarette bir açıklama yapan Başkan Gürkan, “Buradaki tabloyu görünce hakikaten bir afet olduğunu görüyoruz. Ben dün burada yoktum, Ankara’daydım. Gece saat 2’den sonra Malatya’ya intikal ettim. Tabi ki Malatya’daki bu hadiseleri yakinen takip ediyorduk. Yaralılarımız var. O yaralılarımıza öncelikle Cenabı Allahtan acil şifalar diliyorum. İnşallah memleketimizde bir daha böyle hadiseler yaşanmaz. Bu olaydan kendimize bir ders çıkarmalıyız. Yerel yönetimler olarak, kamu binaları olarak, esnaflar olarak işlerimizin sağlam ve sağlıklı olması ve bu tür şeylere dayanıklı olması noktasında gerekli hassasiyeti göstermeliyiz. Bizim burada çıkaracağımız ders budur” ifadelerini kullandı.
Başkan Selahattin Gürkan daha sonra esnaflarla sohbet ederek, esnafların sorunlarını dinledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308