banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Ereğli’de Karla Mücadele Sürüyor

Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi ekiplerinin karla mücadelesini ilçe merkez dahil 87 mahallede devam ediyor.Kar yağışının etkili olduğu bölgemizde Belediye ekipleri öncelikli olarak şehir merkezindeki çalışmalara ağırlık verirken Büyükşehir...

KONYA 08.01.2015, 15:48
Ereğli’de Karla Mücadele Sürüyor
Konya’nın Ereğli İlçe Belediyesi ekiplerinin karla mücadelesini ilçe merkez dahil 87 mahallede devam ediyor.
Kar yağışının etkili olduğu bölgemizde Belediye ekipleri öncelikli olarak şehir merkezindeki çalışmalara ağırlık verirken Büyükşehir Yasasıyla mahalle olan köy ve beldelerde de çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Yellice, Çayhan, Çakmak, Ulumeşe, Yıldızlı, Belceağaç, Gaybi, TOKİ, Büyükdede ve Belkaya gibi mahallelerde karla mücadele çalışmalarını hızlandıran ekipler, ulaşımın aksamaması ve vatandaşların mağdur olmaması için özveriyle çalışmalarını devam ettiriyorlar. Greyder ile yolu açan ve tuzlama çalışmaları ile karla mücadeleyi etkin bir şekilde sürdüren Belediye ekiplerine vatandaşlar da teşekkür ediyor.
Karla mücadelede özverili bir çalışma sergileyen ekiplere teşekkür eden Belediye Başkanı Özkan Özgüven, “Ekiplerimiz yoğun mesai harcayarak kar yağışının olumsuz etkilerini en aza indirmek için çalıştılar. Özellikle gece saatlerinde meydana gelen buzlanma için tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdüren ekiplerimiz vatandaşlarımızın olumsuz etkilenmemeleri için çaba harcadılar. Şehir merkezine verilen ağırlık yanında yeni bağlanan köy ve beldelerde de çalışmalar yapıldı. Vatandaşların sağlıklı bir şekilde ulaşımını sağlayabilmek ve günlük çalışmalarını sorunsuz sürdürebilmeleri için çalışmalarımız aralıksız devam edecektir” diye konuştu.
Yorumlar (0)
15°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 19 Eylül 2019
İmsak 04:46
Güneş 06:12
Öğle 12:33
İkindi 16:00
Akşam 18:44
Yatsı 20:05