Kırıkkale’de, Kamuda Çalişan Engelli Ve Hamile Vatandaşlara Bir Gün İzin Verildi

Kırıkkale’de ağır kış şartları nedeniyle kamuya ait tüm kurum ve kuruluşlarda çalışan engelli ve hamile vatandaşlara bir gün süreyle izin verildi.Kırıkkale Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, "İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararlarına...

Kırıkkale’de, Kamuda Çalişan Engelli Ve Hamile Vatandaşlara Bir Gün İzin Verildi
banner1314
Kırıkkale’de ağır kış şartları nedeniyle kamuya ait tüm kurum ve kuruluşlarda çalışan engelli ve hamile vatandaşlara bir gün süreyle izin verildi.
Kırıkkale Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, "İl Hıfzıssıhha Kurulu Kararlarına göre, ağır kış şartlarının etkili olması sebebiyle il genelinde özel ve kamuya ait tüm kurum ve kuruluşlarda memur, işçi ve diğer pozisyonlarda çalışan engelli ve hamile vatandaşlarımız ile Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Özel Rehabilitasyon Merkezleri çalışanları, sağlık problemleri yaşamamaları amacı ile 08.01.2015 ve 09.01.2015 tarihlerinde izinli sayılacaktır. Ayrıca kış şartlarının etkili olması sebebiyle; merkeze bağlı kasaba ve köylerde bulunan okullar ile merkeze bağlı köylerdeki taşımalı öğrenim veren okullarda 08.01.2015 ve 09.01.2015 tarihlerinde eğitime ara verilmiştir" denildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308