Hilas Otel

Çelik İnşaat

Osmanlı Ocakları Develi İlçe Başkanı Mustafa Bozbeşparmak:

Osmanlı Ocakları Develi İlçe Başkanı Mustafa Bozbeşparmak, "Bu gece itibariyle Osmanlı Ocakları Develi İlçe teşkilatına silahlı ve taşlı saldırı gerçekleştirilmiş olup bu saldırı tüm Osmanlı Ocaklarına yapılmış bir saldırıdır"...

Osmanlı Ocakları Develi İlçe Başkanı Mustafa Bozbeşparmak:
banner1314
Osmanlı Ocakları Develi İlçe Başkanı Mustafa Bozbeşparmak, "Bu gece itibariyle Osmanlı Ocakları Develi İlçe teşkilatına silahlı ve taşlı saldırı gerçekleştirilmiş olup bu saldırı tüm Osmanlı Ocaklarına yapılmış bir saldırıdır" dedi.
Bozbeşparmak yaptığı basın açıklamasında, "Bu gece itibariyle Osmanlı Ocakları Develi İlçe teşkilatına Silahlı ve Taşlı saldırı gerçekleştirilmiş olup bu saldırı tüm Osmanlı Ocaklarına yapılmış bir saldırıdır. Bu saldırı Osmanlıya yapılmış bir saldırıdır. Bu saldırı Fatih Sultan Mehmet Hana yapılmış bir saldırıdır. Osman Gaziye, Abdülhamithan’a yapılmış saldırıdır" ifadesinde bulundu.
Bozbeşparmak, "Sosyal medya üzerinden tehdit mesajları alıyorduk. Osmanlı Ocaklarını şer yuvası gibi fitne yeri gibi gösteren söylemler içinde olanlar vardı. Bütün bunlara rağmen; biz yolumuza devam ediyoruz" diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300