Köpek Barınma Evinde Kış Ayı Tadilat Çalişmalari Devam Ediyor

Kayseri Büyükşehir Belediyesi Molu Köpek Barınma Evi’nde köpeklerin kış şartlarından olumsuz etkilenmelerini engellemek için yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.Anneli yavruların soğuktan ve tipiden korunmaları için bir çok...

Köpek Barınma Evinde Kış Ayı Tadilat Çalişmalari Devam Ediyor
banner1314
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Molu Köpek Barınma Evi’nde köpeklerin kış şartlarından olumsuz etkilenmelerini engellemek için yapılan çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.
Anneli yavruların soğuktan ve tipiden korunmaları için bir çok bölüme branda yerleştirilirken, barınak içlerinde ve köpek bahçelerinde de hayvanların ıslak zeminle temasını engellemesi için plastik ızgara yerleştirildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. Anadolu Harikalar Diyarı Koordinatörü Erdal Gülek "Özellikle Ocak ayı ile birlikte hava sıcaklıklarının sıfırın altına düşmesi hayvanlarımız için sorun teşkil ediyor. Biz de bu sorunları en aza indirmek için bir takım önlemler aldık. Olumsuz kış şartlarından hayvanlarımızı korumak için çalışmalarımız devam edecek" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308