banner1365

banner1345

Bel Ve Boyun Fıtıklarına, Migren, Sinüzitlere Elle Masaj, Terapiyle Şifa

banner1357

Sağlıklı Yaşam Doğal Terapi Merkezi Kurucusu Bünyamin Yılmaz, Kilislilere ağrısız sızısız bir şekilde bel ve boyun fıtık ağrılarından kurtardığını söyledi.Kilis’te masörlük eğitimini tamamlayarak adeta hafif elleriyle ve doğru...

KİLİS 09.01.2015, 09:06
Bel Ve Boyun Fıtıklarına, Migren, Sinüzitlere Elle Masaj, Terapiyle Şifa
banner1353
Sağlıklı Yaşam Doğal Terapi Merkezi Kurucusu Bünyamin Yılmaz, Kilislilere ağrısız sızısız bir şekilde bel ve boyun fıtık ağrılarından kurtardığını söyledi.
Kilis’te masörlük eğitimini tamamlayarak adeta hafif elleriyle ve doğru teşhisiyle el ve boyun fıtıklarında kesin çözüm sunan Sağlıklı Yaşam Doğal Terapi Merkezi Kurucusu Bünyamin Yılmaz, 9 aydan itibaren Ahmet Rasim Caddesi üzerinde faaliyet gösteren masaj salonu açtığını belirterek, “Kendisine müracaat eden hastaları elleriyle ve doğal yöntemlerle tedavi ediyorum. Kilis dışında Gaziantep, Kahramanmaraş, Adıyaman ve Adana ile çevre il ve ilçelerden hastalar geliyor. Allahın izniyle ağrı ve sızılardan kurtulduklarını beyan ediyorlar" dedi.
Yılmaz, şifanın Allah’tan olduğunu ifade ederek, “Bizler burada doğru teşhis ve terapiyle ağrılarından ve sızılardan kurtarmaya çalışıyoruz. Genel olarak gelen hastalarımız bel ve boyun fıtıklarında migren sinüzit ağrılarında adeta şifa dağıtan ellerimle terapi uygulamaktayım. Özellikle bayan hastalarımız için Milli Eğitim Bakanlığı’ndan açtığı kursları bitirerek masözlük eğitimi alan Leyla Korkut arkadaşımız bayan hastalar için hizmet vermektedir. Yapılan masaj terapinin hiçbir riskinin yoktur. Doğru yapıldığı taktirde kalıcı çözümler oluşturtuyor. Bunu sayesinde bir çok rahatsızlıklara faydalıdır" dedi.
Yorumlar (0)
22°
açık
Namaz Vakti 14 Ekim 2019
İmsak 05:14
Güneş 06:39
Öğle 12:26
İkindi 15:30
Akşam 18:03
Yatsı 19:22