banner1365

banner1345

- Fıstıkzade Mağazası Açılıyor

banner1357

Fıstıkzade ilk konsept mağazasını açıyor. Gaziantep baklavasını, anavatanından tüm dünya ile buluşturma hedefiyle yola çıkan Fıstıkzade Baklava, ilk konsept mağazasını yarın açıyor.‘FISTIKZADE FRANCHISEE İLE TÜRKİYE’YE AÇILIYOR’Gaziantep’in...

GAZİANTEP 08.01.2015, 15:41
- Fıstıkzade Mağazası Açılıyor
banner1353
Fıstıkzade ilk konsept mağazasını açıyor. Gaziantep baklavasını, anavatanından tüm dünya ile buluşturma hedefiyle yola çıkan Fıstıkzade Baklava, ilk konsept mağazasını yarın açıyor.
‘FISTIKZADE FRANCHISEE İLE TÜRKİYE’YE AÇILIYOR’
Gaziantep’in yenilikçi baklava markası Fıstıkzade, 2 yıldır sürdürdüğü AR-GE ve ürün geliştirme süreçlerinden sonra tüm Türkiye’ye orijinal Gaziantep baklavası tattırmak için franchise yoluyla genişleme kararı aldı. Firmanın bu amaçla hayata geçirdiği ilk konsept mağaza yarın hizmete giriyor.
‘ANAVATANINDAN DÜNYAYA ORİJİNAL BAKLAVA’
Fıstıkzade Baklava Yönetim Kurulu Üyesi Vedat Diri, ‘’Satış noktalarımızı hayata geçirmeden önce müşterilerimize en iyi baklavayı, en iyi fiyatlarla ve en hızlı şekilde sunmayı hedefledik. Tüm süreçlerimizi, kalite, hijyen, geleneksel lezzet, doğru fiyat ve hızlı temin hedefleri doğrultusunda planladık. Bu sayede Fıstıkzade baklavaları, kısa sürede hem Gaziantep’te hem de Türkiye’nin dört bir yanında talep gören marka haline geldi” diye konuştu.
‘TÜRKİYE GENELİNDE FRANCHISE VERİYORUZ’
Hedeflerinin orijinal Gaziantep baklavasını anavatanında üretildiği halde geniş bir coğrafyaya ulaştırıp tattırmak olduğunu ifade eden Diri, “Bu hedef doğrultusunda üretim, lojistik ve markalaşma süreçlerimizi de oluşturarak Türkiye çapında franchise vermeye başladık. 2015 yılında Türkiye’nin pek çok noktasında orijinal Gaziantep baklavasını tüketicilerin beğenisine sunmuş olacağız” şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)
banner1363
19°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 22 Ekim 2019
İmsak 05:22
Güneş 06:48
Öğle 12:24
İkindi 15:21
Akşam 17:51
Yatsı 19:11