Çekici Başbakan İle Görüştü

Tümsiad Gaziantep Şube Başkanı Cuma Çekici, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Gaziantep Ziyareti Sırasında Birebir Görüşme İmkani Bulduğunu İfade Ederek, Davutoğlu’nun Sivil Toplum Kuruluşlarının Fikirlerine Çok Önem Verdiğini Söyledi.

Çekici Başbakan İle Görüştü
banner1314
Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Gaziantep Şube Başkanı Cuma Çekici, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Gaziantep ziyareti sırasında birebir görüşme imkanı bulduğunu ifade ederek, Davutoğlu’nun sivil toplum kuruluşlarının fikirlerine çok önem verdiğini söyledi.
Görüşme sırasında özellikle KOBİ’lerin karşılaştığı sıkıntıları aktarma imkanı bulduğunu vurgulayan Çekici, Başbakan Davutoğlu’nun KOBİ’leri ekonominin temel direği olarak gördüğünü belirtti.
Çekici, ayrıca hükümetin ‘10. Kalkınma Planı Öncelikli Dönüşüm Programları Eylem Planları’na destek verdiklerini ifade ederek, planda özellikle, KOBİ’lerin sürekli gündemde tutulacak olmasını, imalat sanayinde otomasyonu yaygınlaştırma, ürün çeşitlendirme ve markalaştırma hedeflerini memnuniyetle karşıladıklarını vurguladı.
Çekici, dünya ekonomisindeki daralmaya karşı hükümetin Rusya ve İran ile ticareti arttırmaya yönelik girişimlerine de destek verdiklerini kaydetti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312