banner1365

banner1345

Ak Parti’den Odunpazarı Belediyesi’nden İşçi Çikartilmasina Tepki

banner1357

Ak Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, bazı işçilerin siyasi düşünceleri yüzünden Odunpazarı Belediye’sinden çıkartıldığını iddia ederek yapılan haksızlığı kınadı.Belediye binası önünde bir gurup partili ve işçi...

ESKİŞEHİR 08.01.2015, 15:17
Ak Parti’den Odunpazarı Belediyesi’nden İşçi Çikartilmasina Tepki
banner1353
banner1343
Ak Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Volkan Doğan, bazı işçilerin siyasi düşünceleri yüzünden Odunpazarı Belediye’sinden çıkartıldığını iddia ederek yapılan haksızlığı kınadı.
Belediye binası önünde bir gurup partili ve işçi ile birlikte bir basın açılaması yapan Volkan Doğan, Odunpazarı Belediyesi’nden işten çıkartılan, ekmekleri ile oynanan ve bu soğukta evlerine ekmek götürmekten mahrum bırakılan işçilerle beraber olduklarını belirtti. İşçiler için ’emekçi kardeşlerimizin ekmeği ile oynamayacağız’ denmesine rağmen verilen sözlerin tutulmadığını belirten Doğan, açıklamasının bir bölümünde, "İşçi kardeşlerimizin ocak ayında ocakları söndürüldü. Bu işçilerin her birinin çoluğu çocuğu var. Her birinin evine ekmek götürmesi gerekiyor. 100’e yakın işçi kardeşimiz sırf siyasi görüşünden dolayı, sırf bundan önceki belediye başkanının onları işe almasından dolayı, sırf inançlarından dolayı fişlenerek bugün işten çıkartılmıştır. ’Biz hiçbir siyasi görüşe karşı işten çıkartma yapmayacağız’ demesine karşı Kazım Bey’in bu yapmış olduğu uygulamayı esefle kınıyoruz. Bugün burada Ak Parti Odunpazarı Teşkilatı olarak bu işçi kardeşlerimizin yanındayız. Onlarla omuz omuza sıkıntılarını çözmek için buradayız. Çıkarılan işçi kardeşlerimizin yerine farklı siyasi görüşe sahip kişilerin işe alınacağını duyduk. İşe alınacakların da hangi siyasi partiden geldiğinin ve hangi ideolojik görüşe sahip olduklarının takipçisi olacağız" diye belirtti.
Yorumlar (0)
15°
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 15 Ekim 2019
İmsak 05:15
Güneş 06:40
Öğle 12:25
İkindi 15:29
Akşam 18:01
Yatsı 19:21