banner1320

Çetiner’den Ghsim’ye Çevre Teşekkürü

Erzurum Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner, ağaç ve yeşillendirme çalışmalarındaki başarısından dolayı Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü takdir ettiklerini söyledi.Erzurum GHSİM’nin çevreye verdiği önemden...

Çetiner’den Ghsim’ye Çevre Teşekkürü
banner1314
Erzurum Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner, ağaç ve yeşillendirme çalışmalarındaki başarısından dolayı Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nü takdir ettiklerini söyledi.
Erzurum GHSİM’nin çevreye verdiği önemden duyduğu memnuniyeti İl Müdürü Fuat Taşkesenligil ile paylaşan Çetiner, “Erzurum GHSİM 2011 Üniversiade ile birlikte ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmaları ile hep takdirimizi kazanmış bir kurum. Tesislerinin hemen hemen tümünde çevre düzenlemesi, yeşillendirme ve ağaçlandırma çalışması yaptı. Bu bağlamda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü her zaman takdir ediyoruz” dedi. Spor ve gençlik faaliyetleri dışında sosyal ve çevreye hitap eden çalışmalara da ağırlık verdiklerini belirten Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil, “Spor tesislerimizde ve kurum kampüsümüzde yeşillendirme çalışması yaparak yüzlerce ağaç diktik. Amacımız tüm tesislerimizin çevresinin yeşile bürünmesi sağlamaktır. Orman Bölge Müdürlüğümüzün düşüncelerinden ve görüşlerinden dolayı çok mutlu olduk. Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner’e teşekkür ediyoruz” dedi. Orman Bölge Müdürü Muhammet Salih Çetiner, Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fuat Taşkesenligil’e Orman Genel Müdürlüğü logolu kurumun tanıtım saatini hediye etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300