banner595

Aydemir: “Halkın Duasıyla 2023’e Yürüyoruz”

AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Aydemir, halkın huzuruna hizmetlerle, yatırımlarla çıktıklarını, AK Parti iktidarları öncesinde hükümet edenlerin ise hizmetsizliğe mahkum kıldıkları halkın karşısında dillerinin tutulacağını belirterek,...

Aydemir: “Halkın Duasıyla 2023’e Yürüyoruz”

AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Aydemir, halkın huzuruna hizmetlerle, yatırımlarla çıktıklarını, AK Parti iktidarları öncesinde hükümet edenlerin ise hizmetsizliğe mahkum kıldıkları halkın karşısında dillerinin tutulacağını belirterek,...

17 Mayıs 2015 Pazar 15:58
Aydemir: “Halkın Duasıyla 2023’e Yürüyoruz”
banner730
AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Aydemir, halkın huzuruna hizmetlerle, yatırımlarla çıktıklarını, AK Parti iktidarları öncesinde hükümet edenlerin ise hizmetsizliğe mahkum kıldıkları halkın karşısında dillerinin tutulacağını belirterek, ‘Hizmet dediniz mi onların yüzü kızarır’ dedi.
AYDEMİR OLTU’DAYDI
AK Parti Milletvekili Adayı İbrahim Aydemir, AK Parti iktidarlarının KÖYDES ve SODES gibi iki tarihi projeyi hayata geçirerek, kırsal kesimde refah düzeyini yükselten yatırımları gerçekleştirdiğini belirterek, ‘AK Parti Köylümüze en samimi yaklaşımı gösteren siyasi harekettir’ dedi.
CUMHURİYET TARİHİNDE İLKLER YAŞANIYOR
Halkı hakir gören ve halkın iradesine sırt dönenlerin yılarca kırsal kesimi ihmal ettiği, yapılan birkaç hizmetin ise hep merkezde tutulduğuna işaret eden Aydemir, ‘AK Parti merkezden çevreye değil, çevreden merkeze doğru bir hizmet anlayışını ortaya koymuştur. Kırsal kesimde yaşayan insanımızla yürek yüreğe olmanın ifadesidir bu. Cumhuriyet tarihinde ilk kez AK Parti eliyle köylerimize alt yapı kurulmuş, üst yapısı da çağdaş yaşama kriterleriyle buluşturulmuştur. “ diye konuştu.
KIRSALDA DEVLET-MİLLET BULUŞMASI
Kırsal kesimde yaşayan yoksul kesimlere devlet desteklerinin, kapıdan teslim şeklinde il kez AK Parti döneminde ulaştırıldığını, bunun insana Kurani yaklaşımın ifadesi olduğunu belirten Aydemir, “Bakın, bir tespit yapalım, biz yardım demiyoruz, destek diyoruz, paylaşım diyoruz. Devletimiz AK Parti eliyle cumhuriyet tarihimizde ilk kez kırsala maddi ve manevi açıdan açılmış, imkanlarını halkımızın her kesimine sunmuştur.‘ dedi.
MARİFET İLTİFATA TABİDİR
‘Marifet iltifata tabidir’ diyen Aydemir, Erzurum köylüsünün her vakit ve her dönem AK Davanın ifade etitği değerlere sahip çıktığını ve kendisine ‘Eşrefi mahlukat’ olarak yaklaşanlara vefa gösterdiğini hatırlatan Aydemir, ‘Onlar 13 yıldır milli iradeye sahip çıkmış, AK Davanın öncüleri de bu iradeye hizmetle vefasını göstermiştir.’diye konuştu.
YÜREKLERİMİZİ HALKIMIZIN İRFANINA AÇTIK
AK Parti Milletvekili adayı İbrahim Aydemir Oltu ilçesini ziyaret ederek, ilçenin mahalle haline dönüşen Çatak, Süleymanlı, Mügürcük, Canik, Çayüstü, İpekçayırı, Yukarı Çamlı, Konuksever ve Obayayla köylerinde dadaşlarla buluştu. Kırsal kesim yaşayanlarını Erzurum’un Arifleri diye adlandıran Aydemir, ‘ Biz yüreklerimizi onların irfanına açtık. İstişare ettik, görüşlerimizi paylaştık’ ifadeleriyle değerlendirme yaptı.
HALKIN DUASIYLA 2023’E YÜRÜYORUZ
Hizmet enerji ve heyecanının kaynağı olarak halkı, kırsal kesimde yaşayan dadaşları gösteren Aydemir, ‘Onların kadirşinaslığı, vefaları ve dualarıyla 2023 hedefine emin adımlarla yürüyeceğiz. Yeni Türkiye için yürek yüreğe bir birliktelik sergileyeceğiz. Biz hizmetlerle, yatırımlarla onlara gönlümüzü sunduk her daim. Onlar da AKÇA yaklaşıma, AK yürekleriyle hep destek verdiler. 7 Haziran’da da öyle olacak inşallah’ dedi.
HALKIN HİZMETKARIYIZ
Ziyaretleri sırasında Oltu Dümbüllü deresinde yapılan çalışmaları da izleyen Aydemir, ‘Biz nutuklarla, içi boş konuşmalarla değil, halkımızın huzuruna hizmetlerle çıkıyoruz. Sloganları değil, hizmet dilini paylaşıyoruz. Halkımızın hizmetinde olduğumuzu ve onların hizmetkarı bulunduğumuzu eserlerle ifade ediyoruz. Diğerleriyle farkımız budur’ kaydını düştü.
‘ONLARIN DİLİ TUTULUR, YÜZLERİ KIZARIR’
Dümbüllü Deresindeki incelemelerinde, Erzurum’un ilçe ve mahalleleriyle olduğu gibi, Erzurum’un diğer il ve bölgelerle ulaşımının kolaylaşması ve çağdaş bir düzene kavuşması için hayata geçirilen yatırımlara da değinen Aydemir, ‘Dümbüllü güzergahındaki çalışmayı gören her Oltulu kardeşimiz, AK Partinin 13 yılda bu ülkeye kazandırdığı ulaşım vizyonunu da yad ediyor. Erzurum bir ulaşım reformu yaşıyor. Erzurum geçitlerle, tünellerle Karadeniz’e açılıyor. Doğu Karadeniz bölümü ile Doğu Anadolu bölgesi arasında ulaşımı sağlayan Zigana Kalkanlı, Türkiye’nin en yüksekte gerçekleştirilen Erzurum- Bayburt arasındaki ulaşım süresini kısaltan Kop Dağı, Erzurum’u Rize’ye en kısa sürede ulaştıracak Dünyanın ikinci büyük ulaşım ağı Ovit, Erzurum-Artvin arasında şekillenen Cankurtaran, Erzurum-Erzincan arasında yapılan Sakaltutan geçit ve tünelleri AK Hükümetlerin halkla arasında kurduğu gönül köprüleridir. Biz buradan bir çağrı ve davet yapıyoruz. AK Parti iktidarları öncesinde hükümet olanlar bir tane böylesi proje açıklasınlar da biz de öğrenelim. Maalesef dilleri tutulur, yüzleri kızarır.’ dedi.

Loading...
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner651