banner1365

banner1345

Elazığspor Yönetiminden Ak Parti’ye Ziyaret

banner1357

Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti İl Başkanı Nusret Çoban’ı ziyaret etti.Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk ve beraberindekiler, Çoban’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi....

ELAZIĞ 08.01.2015, 17:05
Elazığspor Yönetiminden Ak Parti’ye Ziyaret
banner1353
Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, AK Parti İl Başkanı Nusret Çoban’ı ziyaret etti.
Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk ve beraberindekiler, Çoban’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. Çoban ziyarette yaptığı değerlendirmede, "Başkanımız bu kadar yoğun çalışma mesaisi içerisinde bizleri bugün ziyaret etti. Kendisine teşekkür ediyoruz. Gerçekten kendisinin çok ağır bir görevi var. Spor çok önemli bir konu. Bir şehrin ve ülkenin dünyaya tanıtılmasında önemli bir etken. Biz başkanımızı zaman zaman takip ediyoruz. Elazığspor’u daha ilerilere taşıyacağından şüphemiz yok. Bu çaba içerisinde çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda bizlerin de üzerine düşen bir şey olursa kendimizi mutlu azlederiz. Ziyaretinden dolayı tekrar teşekkür ediyorum" dedi.
Elazığspor Kulüp Başkanı Selçuk Öztürk de Çoban’ın Elazığ siyasetine olumlu katkı sağlayacağını ifade ederek, "Elazığ’ın tanıdığı bir isim AK Parti’nin başına geçti. Nusret Çoban, Elazığ’ın yer altı zenginliklerini ortaya çıkarma adına önemli çalışmalar yapıyor. AK Parti’yi ve Elazığ siyasetini daha da geliştirecektir. Ben Nusret Çoban’a yeni görevinde başarılar diliyorum" diye konuştu.
Yorumlar (0)
banner1363
18°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 19 Ekim 2019
İmsak 05:18
Güneş 06:43
Öğle 12:25
İkindi 15:25
Akşam 17:57
Yatsı 19:16