Honaz’da Karla Mücadele Devam Ediyor

Denizli’nin Honaz ilçesinde etkili olan kar yağışı birçok yerde yolları kapatırken, belediye ekipleri yaptıkları çalışmalarla yolları tekrar açtı.Denizli’nin her bölgesinde etkili olan kar yağışı Honaz ilçesinde de etkili oldu. Yağan...

Honaz’da Karla Mücadele Devam Ediyor
banner1314
Denizli’nin Honaz ilçesinde etkili olan kar yağışı birçok yerde yolları kapatırken, belediye ekipleri yaptıkları çalışmalarla yolları tekrar açtı.
Denizli’nin her bölgesinde etkili olan kar yağışı Honaz ilçesinde de etkili oldu. Yağan karın ardından birçok yol karla kaplandı. Honaz Belediyesi ekipleri çalışmalara başlarken, özellikle ana arterlerde çalışmalarını hızlandırdı. İlçe merkezinin ardından diğer mahallelere giden yolları da açan ekipler daha sonra yolun buzlanmaması için tuz ve toprak attı.
Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, ‘’ Son yıllarda yağmadığı kadar çok kar yağışı oldu. Biz karın yağmasının hemen ardından çalışmalara başladık. Yolların tamamen kapanmasına müsaade etmedik. Kapanan yolları da açmak için ekiplerimiz her an çalışma yapıyor’’dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300