banner1320

İnegöl’den Projeye Destek

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Koordinesinde Yürütülen Altın Kardeşliği İsimli Projeye Bir Destek De İnegöl‘den Geldi.

İnegöl’den Projeye Destek
banner1314
Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde yürütülen Altın Kardeşliği isimli projeye bir destek de İnegöl‘den geldi.
Projeye her geçen gün destekler aralıksız olarak devam ederken, bir destek de Bursa’nın İnegöl ilçesinden geldi. İnegöl ilçesinde bir işyerinin işletmecileri ve çalışanları cam ve plastik şişelerin plastik kapaklarını toplayarak Altın Kardeşliği isimli projeye destek verdiler. 6 aylık bir süre içerisinde işletmede toplanan yaklaşık 2 bin adet plastik kapak Bartın İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerine teslim ederken, ileri ki günlerde de projeye destek vermeye devam edeceklerini belirttiler. Yürütülmekte olunan proje ile ilgili olarak halk arasında mavi kapak olarak da bilinen cam ve plastik şişelerin çeşitli renklerdeki plastik kapakları toplanarak geri dönüşümleri için anlaşmalı kuruluşlara teslim ediliyor. Karşılığında da yaklaşık olarak her 30 bin adet (50 kilo) plastik kapak karşılığında başta yatağa bağımlı olanlar olmak üzere yüreği büyük engelli vatandaşların kullanımına ihtiyaç duydukları özellikli sandalyelerden temin ediliyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300