banner1317

Gençlik Merkezinden Örnek Davranış

Kentte yoğun kar yağışı nedeniyle, Bartın Gençlik Merkezi tarafından doğada yiyecek bulmakta zorlanan kuşlar için pet şişelerden yemlik yapılarak, ağaçlara asıldı.Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Lideri...

Gençlik Merkezinden Örnek Davranış
banner1314
Kentte yoğun kar yağışı nedeniyle, Bartın Gençlik Merkezi tarafından doğada yiyecek bulmakta zorlanan kuşlar için pet şişelerden yemlik yapılarak, ağaçlara asıldı.
Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Lideri Eyüp Hendek ve gönüllü gençler tarafından yoğun kar yağışı nedeniyle yiyecek bulmakta zorluk çeken kuşlar için pet şişelerden kuş yemlikleri yaparak ağaçlara astılar. Bartın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Lideri Eyüp Hendek ve gönüllü gençler yemlikleri ağaçlara astıktan sonra kar topu oynayıp, bol bol fotoğraf çektirdiler.
Gençlik Merkezi Lideri Eyüp Hendek yaptığı açıklamada, "Gençlerimizle birlikte soğuk kış gününde yiyecek bulmakta zorluk çeken kuşlar için atık pet şişelerden kuş yemlikleri yaparak uygun yerlere astık" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300