Bartın Belediyesi Karla Mücadele Ediyor

Bartın’da etkili olan kar yağışı Bartın Belediyesi karla mücadele ekiplerini harekete geçirdi.Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, mahallerde ana arterleri ve hastane yollarını iş makineleriyle hiç kontak kapatmaksızın...

Bartın Belediyesi Karla Mücadele Ediyor
banner1314
Bartın’da etkili olan kar yağışı Bartın Belediyesi karla mücadele ekiplerini harekete geçirdi.
Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın, mahallerde ana arterleri ve hastane yollarını iş makineleriyle hiç kontak kapatmaksızın çalışarak ulaşıma açık tuttuklarını ifade etti. Bartın belediyesi tarafından karla mücadele için kriz masası kuruldu.
Karla mücadeleyle ilgili bir açıklama yapan Başkan Cemal Akın, “İş makinelerimizle kar yağışları esnasında mahallelerimizde ana arterlerle, hastane yollarının sürekli olarak ulaşıma açık kalmasını sağlıyoruz. Ayrıca kent merkezimiz ile, Hürriyet, Orduyeri, Şiremirçavuş, Demirciler, Aladağ, Ağdacı ve Esentepe mahallelerimizde özellikle yüksek kesimlerde ulaşım sıkıntısı yaşanmaması için yol açma çalışmaları yapıyoruz.Mahallelerimizde özellikle rampa yollarda zincir benzeri kar tedbirleri olmayan araçların yolda kalmaması için iş makinelerimizle aralıksız şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Ayrıca ekiplerimizi oluşturduğumuz kriz masasından vatandaşlarımızın yardıma ihtiyaç duyduğu noktalara da hızla yönlendiriyoruz” dedi.
YAYA KAR KÜRÜME EKİPLERİ KURULDU
Başkan Cemal Akın,“İlimizde etkili olan kar yağışları dolayısıyla vatandaşlarımız ulaşım sıkıntısı yaşamasın diye yaya temizlik ekiplerimizle kaldırımlarda da kar kürüme çalışmaları yapıyoruz. Temizlik, Park Bahçeler, Fen İşleri ve Su İşleri Müdürlüklerimize bağlı ekiplerimizi bu çerçevede kaldırımlarımızı sürekli olarak ulaşıma açık tutmaları için görevlendirdik” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312