Tatvan’da, Evde Kuaför Hizmeti

Genel İhtiyaçlari İçin Evlerinden Çikamayan Hasta, Engelli Ve Yaşlılara Evde Berber Ve Kuaför Hizmeti Sunacaklarını Belirten Teso Başkanı Emrullah Tekin, Bu Hizmetin Gönüllü Üyeleri Tarafından Tamamen Ücretsiz Olarak Verileceğini Söyledi.

Tatvan’da, Evde Kuaför Hizmeti
banner1314
Bitlis’in Tatvan Esnaf ve Sanatkarlar Odası (TESO) ile oda üyesi olan gönüllü berber ve kuaförler tarafından ilçedeki hasta, engelli ve yaşlılara ücretsiz olarak evlerde berber ve kuaför hizmeti verilecek.
Genel ihtiyaçları için evlerinden çıkamayan hasta, engelli ve yaşlılara evde berber ve kuaför hizmeti sunacaklarını belirten TESO Başkanı Emrullah Tekin, bu hizmetin gönüllü üyeleri tarafından tamamen ücretsiz olarak verileceğini söyledi. Gönüllü berber ve kuaför üyeleri ile birlikte bu programı düzenlediklerini kaydeden Tekin, “Evlerinden çıkamayan yatalak hasta, yaşlı ve engelliler için bu projeyi hayata geçirdik. Gönüllü üyelerimiz de bu projemize destek verdiler. Artık berber ve kuaför hizmetimizi ücretsiz olarak evlerde sunabileceğiz. Bunun için ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın odamızı arayarak bize ulaşmaları yetiyor. Belirlenen adresteki erkekler için erkek berber üyelerimiz, bayanlar için de bayan üyelerimiz tamamen ücretsiz hizmet sunacak. Amacımız, her anlamda halkımızın ihtiyaçlarına cevap olabilmektir. Vatandaşlarımız, Tuğ Mahallesi Zirai Donatım Caddesi’ndeki odamıza gelerek veya 0434 827 5975 numaralı hattan bize ulaşarak bu hizmetten yararlanabilecekler” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1308