- Velilerden Okulların Bahçelerindeki Karların Temizlenmesi Çağrisi

Bilecik’teki öğrenci velileri, yağış sebebi ile okul bahçelerinde biriken karların, ara verilen eğitim öğretim başlamadan temizlenmesi çağrısında bulunuyorlar.Son yılların en kötü dondurucu ve soğuk sert kışının yaşandığı Bilecik...

- Velilerden Okulların Bahçelerindeki Karların Temizlenmesi Çağrisi
banner1314
Bilecik’teki öğrenci velileri, yağış sebebi ile okul bahçelerinde biriken karların, ara verilen eğitim öğretim başlamadan temizlenmesi çağrısında bulunuyorlar.
Son yılların en kötü dondurucu ve soğuk sert kışının yaşandığı Bilecik il merkezinde bulunan okulların bahçelerinde biriken karlar, verilen aranın ardından yeniden eğitim öğretime başlayacak öğrenciler için tehdit oluşturuyor. Bilecik’te etkisini sürdüren yoğun kar yağışı ve ardından oluşan buzlanma hayatı olumsuz yönde etkilerken, öğrencilerin kardan ve buzdan etkilenmemesi için okulların bahçesindeki biriken kar engelleri kaldırılmayışı öğrenci velilerini endişelendiriyor. Öğrenci velileri, soğuk, dondurucu ve kar yağışlı bir haftaya girdiklerini belirterek, "Öğrenciler teneffüs saatinde okul bahçesinde koşup oynamaya başlayınca temizlenmeyen karlar tehlike oluşturacak. Okul bahçelerinin bir an önce kardan temizlenmesini istiyoruz" dediler.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300