banner1365

banner1345

Tekke Mahalleli Hanımlardan Başkan Bakıcı’ya Büyük Jest

banner1357

Tekke Mahalle sakinleri, Mahalle Konağında düzenledikleri programa Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’yı da davet ederek hem teşekkür ettiler, hem de Başkan Bakıcı’dan yeni projelerini dinlediler.20 Eylül 2014 Cumartesi günü görkemli bir açılış...

BİLECİK 07.01.2015, 18:12
Tekke Mahalleli Hanımlardan Başkan Bakıcı’ya Büyük Jest
banner1353
Tekke Mahalle sakinleri, Mahalle Konağında düzenledikleri programa Belediye Başkanı Fatih Bakıcı’yı da davet ederek hem teşekkür ettiler, hem de Başkan Bakıcı’dan yeni projelerini dinlediler.
20 Eylül 2014 Cumartesi günü görkemli bir açılış töreni ile Bozüyüklülerin hizmetine sunulan Tekke Mahalle Konağı, Türkü Geceleri’nin ardından hanımların eğlence programına ev sahipliği yaptı. Konaktaki spor salonunda düzenli olarak spor yapan ve bu sayede sağlıklı yaşamla tanışan hanımlar hem arkadaşlarını spora teşvik etmek hem de moral bulmak amacıyla bir eğlence programı düzenledi. Tekke Mahalle Konağı Düğün Salonu’nda hanımların katılımıyla gerçekleştirilen programa Bozüyük Belediye Başkanı Fatih Bakıcı da davetli olarak katıldı. Programda konuşan Belediye Başkanı Fatih Bakıcı, öncelikle kar temizleme çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ardından ekip olarak mahalle konaklarının amacına uygun ve faal olarak kullanılmasını istediklerini belirten Başkan Bakıcı, “Siz değerli hanımlarımızın mahalle konağımızı aktif bir şekilde kullanıyor olması bizi memnun ederken aynı zamanda bizim ne kadar isabetli bir proje yaptığımızı da kanıtlıyor. Bunun için sizlere teşekkür ediyorum” dedi. Faaliyete geçen 3 mahalle konağının dışında bu yıl içerisinde Yediler Mahallesi’ne, Akpınar Mahallesi’ne ve Çarşı Mahalle’ye olmak üzere 3 tane daha Mahalle Konağı projesi olduğunu, her mahalleye ayrı projeler hazırladıklarını söyleyen Başkan Bakıcı, Kültür Gezileri kapsamında geçtiğimiz yıl yaklaşık bin 800 kadının Çanakkale’yi ziyaret ettiğini, bu Kültür Gezileri’nin önümüzdeki günlerde Bursa, Ankara ve Konya’ya yapılarak genişletileceğini söyledi. Programda hanımların sorularını da yanıtlayan Bakıcı, günün anısına hanımlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirerek, bu güne özel olarak hazırlanan pastayı kesti.
Yorumlar (0)
18°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 21 Ekim 2019
İmsak 05:20
Güneş 06:45
Öğle 12:24
İkindi 15:23
Akşam 17:54
Yatsı 19:13