banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Bozüyük Kent Konseyi’nden Vali Nayir’a Ziyaret

Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Tekelioğlu, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret etti.Vali Nayir, Tekelioğlu ile Bozüyük Sivrihisarlılar Derneği Kurucu Başkanı Taner Gürkök ve Bozüyük Yaşam Dergisi sahibi Ömer Aksu’yu...

BİLECİK 08.01.2015, 14:50
Bozüyük Kent Konseyi’nden Vali Nayir’a Ziyaret
banner1343
Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Muzaffer Tekelioğlu, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ziyaret etti.
Vali Nayir, Tekelioğlu ile Bozüyük Sivrihisarlılar Derneği Kurucu Başkanı Taner Gürkök ve Bozüyük Yaşam Dergisi sahibi Ömer Aksu’yu kabulünde, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Çalışmalarında başarılar dileyen Vali Nayir, kent konseylerinin, kent yaşamında; kent vizyonunun ve hemşehrilik bilincinin geliştirilmesi, kentin hak ve hukukunun korunması, çevreye duyarlılık, yardımlaşma ve dayanışma, saydamlık, katılım ve yerinden ilkelerini hayata geçirmek için kurulmuş yapılar olduğunu söyledi.
Bozüyük Kent Konseyi Başkanı Tekelioğlu ise, kent konseylerinin kuruluşu, işleyişi ve amaçları hakkında bilgi vererek, "Kent konseyleri kentin kalkınması, daha güzel ve yaşanılır bir hale getirilmesi için kentte yaşayan insanların, sivil toplum kuruluşlarının önerilerini yetkili makamlara ulaştırmak için köprü vazifesi görmektedir. Konseyimiz çeşitli projelerle kentin kalkınmasına katkı sağlayacaktır" dedi.
Tekelioğlu, beraberindekilerle birlikte daha sonra İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak’ı ziyaret etti.
Yorumlar (0)
18°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Namaz Vakti 20 Eylül 2019
İmsak 04:47
Güneş 06:13
Öğle 12:33
İkindi 15:59
Akşam 18:43
Yatsı 20:03