Bozüyük Belediyesi Acil Müdahale Ekipleri 24 Saat Göreve Hazır

Bozüyük Belediyesi’nin zorlu kış şartlarında karla mücadele için kurduğu Acil Müdahale ekiplerine destek birim olarak görev yapan belediye bakım atölyesi 24 saat verdiği kesintisiz hizmet ile araçların her zaman bakımlı ve göreve hazır...

Bozüyük Belediyesi Acil Müdahale Ekipleri 24 Saat Göreve Hazır
banner1314
Bozüyük Belediyesi’nin zorlu kış şartlarında karla mücadele için kurduğu Acil Müdahale ekiplerine destek birim olarak görev yapan belediye bakım atölyesi 24 saat verdiği kesintisiz hizmet ile araçların her zaman bakımlı ve göreve hazır bulundurulması sağlanıyor.
Yapılan açıklamaya göre; ilçe genelinde çeşitli noktalarda devam eden kar temizleme, yol açma ve tuzlama çalışmalarının 24 saat kesintisiz olarak devamının sağlanması amacıyla araçlarda ve zincir takımlarında meydana gelebilecek arızalar bakım atölyesi tarafından anında müdahale edilerek gideriliyor. Gece ve gündüz vardiyası olarak görevini sürdüren bakım atölyesinde karla mücadelede görev yapan tüm araçların her türlü bakımı, onarımı, zincir takılması ve tamiri aciliyetle yapılarak araçlar kısa süre içerisinde görevlerine dönebiliyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300