banner1365

banner1496

banner1499

banner1334

Korumar’da Bu Kez Personel Eğlendi

banner1357

Kuşadası ve Ege Bölgesi’nin en önemli turistik tesisleri arasında yer alan 5 yıldızlı Korumar Hotel De Luxe çalışanları, kendi otellerindeki personel gecesinde bir araya geldi.Kuşadası’nda 25 yıldır turizm sektörüne hizmet veren Korumar...

AYDIN 08.01.2015, 09:34
Korumar’da Bu Kez Personel Eğlendi
banner1353
banner1375
Kuşadası ve Ege Bölgesi’nin en önemli turistik tesisleri arasında yer alan 5 yıldızlı Korumar Hotel De Luxe çalışanları, kendi otellerindeki personel gecesinde bir araya geldi.
Kuşadası’nda 25 yıldır turizm sektörüne hizmet veren Korumar Hotel De Luxe’ün personel gecesi ilginç görüntülere sahne olurken, otel müdürleri çalışanlara kendi elleriyle servis yaptı ve otelde 10 yıl ve üzeri çalışma süresini dolduranlara onur plaketi verildi.
1990 yılında yüzde yüz misafir ve çalışan memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermeye başlayan Korumar Hotel De Luxe’ün personel gecesine çalışanların yanı sıra, çalışan yakınlarından oluşan toplam 400’e yakın kişi katıldı. Personel gecesinde bir araya gelen otel çalışanlarından yılın başarılı personelleri onur plaketi ile ödüllendirilirken, canlı müzik eşliğinde bir yılın yorgunluğunu atan otel çalışanları ve aileleri gönüllerince eğlendi.
Aynı zamanda Kuşadası Otelciler Derneği (KODER) Başkanı da olan Korumar Hotel De Luxe Genel Müdürü Tacettin Özden, otellerindeki hizmet ve servis standartlarının çok yüksek olduğuna dikkati çekerek, bunun da her yönden mutlu olan personel sayesinde gerçekleştiğini söyledi. Özden, “Korumar ailesi olarak bu geceyi her yıl iple çekiyorum. Geleneksel hale gelen personel yemeğimizi bu yılda düzenlemenin mutluluğu içindeyim. Önümüzdeki yıllar da da bu gecemizi düzenleyeceğiz ve o geceleri de iple çekeceğim. Korumar olarak başarılı bir sezon geçirdik. Bunun için hepinizi kutluyorum. Önümüzdeki sezonlarda da çıtayı yükselterek turizm sektöründe örnek olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)