banner1313

banner1300

banner1334

Keçiören’de Yoğun Kar Mesaisi

Keçiören’de kar yağışının başlamasıyla birlikte belediye ekipleri de tuzlama çalışmaları için seferber oldu.Vatandaşların sosyal medya üzerinden yaptığı talepleri de yakından takip eden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, tuzlama...

ANKARA 08.01.2015, 11:15
Keçiören’de Yoğun Kar Mesaisi
Keçiören’de kar yağışının başlamasıyla birlikte belediye ekipleri de tuzlama çalışmaları için seferber oldu.
Vatandaşların sosyal medya üzerinden yaptığı talepleri de yakından takip eden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, tuzlama ekiplerini talep edilen mahallelere yönlendirdi.
Ankara’da etkisini artıran ve soğuk hava dolayısıyla yollarda buzlanmaya neden olan kar yağışının ardından Keçiören Belediyesi ekipleri ilçe genelinde tuzlama çalışması başlattı. Ekipler gece gündüz aralıksız olarak çalışarak Keçiören’in cadde ve sokaklarında biriken karları temizledi ve tuzlama yaptı. Sosyal medyayı en iyi kullanan belediye başkanları arasında yer alan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, vatandaşların Twitter üzerinden gelen kar temizleme ve tuzlama taleplerine de yanıt verdi.
Kar yağışının başladığı akşam saatlerinden itibaren kar temizleme ve tuzlama çalışması yaptıklarını belirten Başkan Mustafa Ak, “Aralıksız olarak sürdürülen çalışmalarla Keçiören’deki cadde ve sokakları trafiğe açık hale getirdik. Vatandaşlarımız kar ve buzlanmaya karşı bize 7 gün 24 saat 378 77 17 nolu telefondan ulaşabilirler. Kar küreme araçlarımızla ve ekibimizle Keçiörenlilerin herhangi bir sıkıntı yaşamaması için çalışmalarımıza yoğun bir şekilde devam edeceğiz” dedi.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!