Hilas Otel

Çelik İnşaat

Afyonkarahisar’da Okullar Aşırı Buzlanma Nedeniyle 9 Ocak Cuma Günü Tatil Edildi

Afyonkarahisar Valiliğinden yapılan açıklamada, aşırı buzlanma nedeniyle okulların 9 Ocak Cuma (yarın) bir gün süreyle tatil edildiği belirtildi.Kentte geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan ve 2 gün aralıksız devam eden yoğun kar ardından,...

Afyonkarahisar’da Okullar Aşırı Buzlanma Nedeniyle 9 Ocak Cuma Günü Tatil Edildi
banner1314
Afyonkarahisar Valiliğinden yapılan açıklamada, aşırı buzlanma nedeniyle okulların 9 Ocak Cuma (yarın) bir gün süreyle tatil edildiği belirtildi.
Kentte geçtiğimiz Pazartesi günü başlayan ve 2 gün aralıksız devam eden yoğun kar ardından, kent genelinde aşırı buzlanma meydana geldiği ve bununda tehlike arz ettiği kaydedildi. Salı gününden bu yana tatil olan okullarında yarında aşırı buzlanma nedeniyle tatil edildiğinin belirtildiği açıklamada, “Meteorolojik veriler ve kar yağışı sonrası oluşan aşırı buzlanma nedeniyle öğrencilerimizin sıkıntı yaşamaması için İl merkezi ile merkez ilçeye bağlı köy ve kasabalarımızdaki tüm Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Liselerin eğitimlerine bir gün 09 Ocak 2015 Cuma bir gün süreyle ara verilmesine İl Hıfzısıhha Kurulunca karar verilmiştir. Ayrıca, engelli ve hamile kamu görevlileri de 09 Ocak 2015 Cuma günü 1 gün süreyle idari izinlidirler” ifadelerine yer verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1312