banner1313

banner1300

banner1334

banner1337

Hayvanlarını Kurtarmak İçin ‘hastayım’ Yalanını Söyledi

Adıyaman Gölbaşı ilçesine bağlı Hamzalar Köyünde yaylada hayvanlarıyla birlikte bulunan bir kişi, kapalı olan yolun açılması için ‘hastayım’ diye ihbarda bulundu. Kapalı olan yol saatler sonra açıldı ancak, şahsın hasta olmadığı,...

ADIYAMAN 08.01.2015, 15:43
Hayvanlarını Kurtarmak İçin ‘hastayım’ Yalanını Söyledi
Adıyaman Gölbaşı ilçesine bağlı Hamzalar Köyünde yaylada hayvanlarıyla birlikte bulunan bir kişi, kapalı olan yolun açılması için ‘hastayım’ diye ihbarda bulundu. Kapalı olan yol saatler sonra açıldı ancak, şahsın hasta olmadığı, hayvanlarını kurtarmak için böyle bir yalan söylediği ortaya çıktı.
Edinilen bilgiye göre, Gölbaşı ilçesine bağlı Hamzalar Köyünde ikamet eden Ahmet E. isimli şahıs Sırıklı Yaylasında bulunan hayvanları için önce 112 sağlık ekibini, sonra ise jandarmayı arayarak hasta olduğunu belirterek yardım istedi. İhbar üzerine önce Hamzalar Köyüne giden 112 sağlık ekibi daha sonra yaylaya gitmek için köyden ayrıldı. Yayla yolunun kapalı olması üzerine il özel idare ekiplerinin yolu açmasıyla şahsın hasta olmadığı, kapalı olan yolun açılmasını istediği için böyle bir yola başvurduğu öğrenildi.
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!