Hilas Otel

Çelik İnşaat

Chp’den, Adıyaman’ın Bütünşehir Olma İddiasina Eleştiri

Cumhuriyet Halk Partisi (chp) Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş, Adıyaman’ın, Bütünşehir Olma İddiasiyla Alakalı Olarak Açıklamalarda Bulundu.

Chp’den, Adıyaman’ın Bütünşehir Olma İddiasina Eleştiri
banner1314
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş, Adıyaman’ın, Bütünşehir olma iddiasıyla alakalı olarak açıklamalarda bulundu.
Çavuş, “Biliyorsunuz ki, Adıyaman’ın Ağrı’yla beraber pilot il olması gündemde ancak bu bizleri tedirgin etmektedir. Özellikle hizmeti götürme noktasında Adıyaman Belediye Başkanlığının merkezdeki birçok mahallede asfalt çalışmasını bitirmemesine rağmen, alt yapı sorunlarının olmasına rağmen, şehrin kuzeyine çöplük yapılıp Adıyaman’ın temiz havasını bitirme noktasına getirmesine rağmen, Adıyaman otogarının açılmamasına rağmen hizmeti götürme noktasında özellikle uzak noktalara hizmetin nasıl gideceğini çok merak ediyoruz. Adıyaman’a Nissibi Köprüsü yapıldı. Köprünün isminin değişmesi noktasında çeşitli söylentiler var. Ve ismin ne olacağı noktasında değiliz. Ama o köprü bitirilirken ona bağlı bağlantı yollarının yapılmamış olması o yolu tercih etme noktasında Adıyamanlı olmayan vatandaşları tedirgin edeceğinden bunun işlevini yitireceği görülmektedir. Bu konuda Adıyaman’ın kaybedecek zamanı ve kaybedecek bir şeye tahammülü yok” şeklinde açıklamalarda bulundu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1313

banner1300