banner1365

banner1345

Sözlü Ve Karalar’dan Saldırıya Tepki

banner1357

Çukurova Belediye binasına önceki gün yapılan silahlı saldırıya Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’dan da sert tepki geldi.Çukurova Belediyesi’ne pompalı tüfekle ateş edilerek...

ADANA 08.01.2015, 13:13
Sözlü Ve Karalar’dan Saldırıya Tepki
banner1353
Çukurova Belediye binasına önceki gün yapılan silahlı saldırıya Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar’dan da sert tepki geldi.
Çukurova Belediyesi’ne pompalı tüfekle ateş edilerek önceki gün yapılan saldırıya tepkiler sürüyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar da saldırıya tepkilerini bugün Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’e makamında geçmiş olsun ziyareti yaparak dile getirdiler. Saldırıya karşı Adana’nın tek yürek olduğunu vurgulayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, “Bu haince saldırıyı tasvip etmemiz mümkün değil. Her türlü hukuk dışı saldırının karşısındayız. Halka hizmet eden bir belediyeye ve halkın seçtiği bir belediye başkanına yapılan saldırıya tüm Adana karşı durmalıdır. Adana bu olay karşısında tek yürektir’’ dedi. Karalar da “Bu saldırıları kınıyoruz. Soner Başkan’ın yanındayız. Bizlerin hep beraber oluşturduğu birliktelik ve şık bir tablo var. Bu Adana için umut oldu. Muhtemelen talepleri reddedilen çevrelerin çirkin saldırısıdır bunlar’’ diye konuştu.
Sözlü ve Karalar’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ise, “Değerli başkanlarımız gibi dostlarımız, partililerimiz günlerdir bizi arayıp soruyor ve destek oluyorlar. Bunlar aslında Türkiye’nin her tarafında olan vakalar. Belediyeden nemalanmaya alışmış çevreler var. Biz bunlara geçit vermeyip halkın parasının bekçiliğini yapıyoruz. Şiddete başvurarak bir yere varamayacaklarını elbette anlayacaklar. Üstesinden geleceğiz’’ dedi.
Yorumlar (0)
21°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 19 Ekim 2019
İmsak 05:19
Güneş 06:44
Öğle 12:25
İkindi 15:24
Akşam 17:55
Yatsı 19:15