doğa samsun surucu kursu duru
5s akın bilgi

Bir İyi Bir Kötü Haber! 9 Temmuz Koronavirüs Tablosu Açıklandı

korona-tablosunda-son-durum-24-haziran
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bir İyi Bir Kötü Haber! 9 Temmuz Koronavirüs Tablosu Açıklandı 9 Temmuz 2021 Türkiye’nin güncel koronavirüs verileri açıklandı. Koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 59 kişi hayatını kaybetti, yeni vaka sayısı ise 5 bin 670 oldu. En yüksek aşılama oranına sahip iller ise Muğla, Çanakkale ve Kırklareli oldu. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün iki ilimiz daha maviye döndü. Yeni örnek iller Kırklareli ve Çanakkale.” dedi. İşte 9 Temmuz koronavirüs tablosunda son durum…

9 Temmuz 2021 koronavirüs tablosu açıklandı.

Türkiye’de son 24 saatte 228 bin 826 Kovid-19 testi yapıldı, 5 bin 670 kişinin testi pozitif çıktı, 59 kişi hayatını kaybetti. İyileşen sayısı ise 5 bin 126 oldu.

“BUGÜN İKİ İLİMİZ DAHA MAVİYE DÖNDÜ”

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Bugün iki ilimiz daha maviye döndü. Yeni örnek iller Kırklareli ve Çanakkale. Birlikte mücadelenin yeni sahası aşı olmaktır. Bir an evvel aşınızı olun.” dedi.

Bugün iki ilimiz daha maviye döndü. Yeni örnek iller Kırklareli ve Çanakkale. Birlikte mücadelenin yeni sahası aşı olmaktır. Biran evvel aşınızı olun.

9 TEMMUZ KORONAVİRÜS TABLOSU

E53rjpdX0AY2j1n Ana Manşet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir